.

.

Бесплатен Превозот Нови Пристигнување Мажите Мода Cufflinks Црвена Боја Novelt Крвава Срцето Дизајн на Ткаенината За Доктор Ткаенината Врски трговија на Големо&мало

Бесплатен Превозот Нови Пристигнување Мажите Мода Cufflinks Црвена Боја Novelt Крвава Срцето Дизајн на Ткаенината За Доктор

DEN 179.52
DEN 144.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 Бесплатен Превозот Нови Пристигнување Мажите Мода Cufflinks Црвена Боја Novelt Крвава Срцето Дизајн на Ткаенината За Доктор Ткаенината Врски трговија на Големо&мало $Прифати Капка Превозот$ Директно фабрика цена, повисока количина, поголем попуст, ве молиме контактирајте ме за да прашам за цена листа и попуст ако сте заинтересирани . Опис на производот ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИ за Оваа точка збор без cufflinks подарок пакување кутија, но ние ќе пак cufflinks поединечно во една поли торба секој дел, така што тоа ќе запре од гребење.
Руски Клиенти внимание ве молиме, според владеењето на руската обичаи, пакетот без полно име ќе бидат вратени назад на испраќачот, па ве молиме да понудат на своите ПОЛНО ИМЕ(вашето име+вашето семејство името+својот татко име) , ви благодариме!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Кон својствата

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
190034
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Слика
Бренд Име:
igame
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата