.

.

2 парчиња Шарм мир дрво 42*37mm Антички шарм,pendant одговара,Гроздобер Тибетската Сребро Бронза Злато,DIY хривнија ѓердан

2 парчиња Шарм мир дрво 42*37mm Антички шарм,pendant одговара,Гроздобер Тибетската Сребро Бронза Злато,DIY хривнија ѓердан

DEN 47.52
DEN 45.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Почитувани,
Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

Кон својствата

Бренд Име:
hroryn
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
повелба
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
дрво

Најдобри предлози во категоријата