.

.

Моден Кристал Свадба Накит Сетови за Невестата Ѓердан Обетки Свадба Партија Костим Накит Постави Додатоци за Декорација Жени

Моден Кристал Свадба Накит Сетови за Невестата Ѓердан Обетки Свадба Партија Костим Накит Постави Додатоци за Декорација Жени

DEN 624.00
DEN 499.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
chaoyite
Број На Модел На:
L001008-3
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
3
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода

Најдобри предлози во категоријата