.

.

2017 Нови Пристигнување На Нови Жените Накит Сетови Sapphirejewelry Булчински Свадбена Церемонија Кристал Алка Хривнија Прилог Withring

2017 Нови Пристигнување На Нови Жените Накит Сетови Sapphirejewelry Булчински Свадбена Церемонија Кристал Алка Хривнија Прилог

DEN 336.00
DEN 185.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ЗАШТЕДЕТЕ ПОВЕЌЕ СО КУПОНИ
2017 Нови Пристигнување на Нови Жените Накит Сетови Sapphirejewelry Булчински Свадбена Церемонија Кристал Алка Хривнија Спроведен Со прстен
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
ПЛАЌАЊЕ
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, JCB, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери, итн. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ја примиле својата цел.
ПРЕВОЗОТ
1. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
2. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена.
3. Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на Купувачот одговорност.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис ' s развој, срдечно ве покануваме да ја напушти 5 ЅВЕЗДА позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Нараквица со Прстен заедно
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Нараквици/Прстен
Број На Модел На:
1508220948
Бренд Име:
TDQUEEN
Стил:
свадба булчински
Главен Материјал:
кристал кристално
на хривнија:
за жените
позлата:
сребро позлатен
свадба свадба накит:
рака синџир прстен хривнија
нараквици за жени:
Yes
Роб Нараквици Жени:
Свадба Накит со Прстен
свадба нараквици за деверуша цвет:
Yes
Бохемски Цвет Rhinestones:
Нараквици & Алки
Повод:
Партија/Ангажирање/Облека Додатоци

Најдобри предлози во категоријата