.

.

висок квалитет 925 Sterling silver срце облик Природни полу-скапоцени камења црвено корунд симпатична Ѓердани+обетки Жените Накит сет

висок квалитет 925 Sterling silver срце облик Природни полу-скапоцени камења црвено корунд симпатична Ѓердани+обетки Жените

DEN 1344.00
DEN 1277.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердани + Обетки
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
f84
Бренд Име:
LONUXN

Најдобри предлози во категоријата