.

.

WEVENI Метал Лабрадор Куче Копче Синџир Копче Прстен Торба Шарм Човек Автомобил Клуч на Носителот на Новите Емајл Keychain Накит Додатоци За Жени

WEVENI Метал Лабрадор Куче Копче Синџир Копче Прстен Торба Шарм Човек Автомобил Клуч на Носителот на Новите Емајл Keychain Накит

DEN 348.96
DEN 227.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
WEVENI
Број На Модел На:
WAK270
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
боја:
Multicolor,Сина,Кафена,Црна,Црвена,Зелена
Нето тежина:
21.4 g
Повод:
За Подароци,Патување.ект.
Подарок за:
Youeself,Куче љубовник,Пријател
Пад на превозот:
Понудата се откажат превозот услуга,подобра цена
Трговија на големо:
најголемиот дел цена,Контактирајте со нас
Функција:
Торба шарм ,Клуч на носителот,Чанта декорација
Фабрика/Оригиналниот:
Yes
Pendant Големина:
47mm x 53mm

Најдобри предлози во категоријата