.

.

Домашно Милениче Љубов Куче, Мачка Шепа Keyring Домашни Миленици Спасени Keychain Љубов Розова Кристално Срце Шарм Накит Копче Синџир За Жени Мажи Keyfob

Домашно Милениче Љубов Куче, Мачка Шепа Keyring Домашни Миленици Спасени Keychain Љубов Розова Кристално Срце Шарм Накит Копче

DEN 61.92
DEN 53.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Цинк Легура Боја : Како На Сликата Покаже Предмет Тип : Keyring Keychain Стил : Креативни, Симпатична Количина : 1 Buc 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Парична Казна Изработка, Атрактивен Изглед. Отпорност На Корозија, Отпорност На Абење. Нема Деформација, Без Промена На Бојата. Лесен За Употреба И Удобен За Носење, Симпатична. Тоа е Gadget, со цел Да Направи Изненадување На Вашите Пријатели И Семејството. Погоден За Наврати : Запознавање / Секојдневниот / Свадбена / Годишнината / Неколку подарок/ Укажуваат на тоа

Кон својствата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Бренд Име:
Bespmosp
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
O1782T179
Пол:
Унисекс
Функција:
моден накит
Повод:
Партија/ Подарок/ Ангажирање/ Годишнината /Секојдневниот Живот
За луѓето:
Жените,Семејството,Пријатели,
Функција:
Врвен квалитет
моден дизајн:
Најдобрите како подароци

Најдобри предлози во категоријата