.

.

Гроздобер Стил Двојно Имитација Бисери Цвеќиња Brooch Антички Сребрен Елегантна Црна Кристал Игли за Жените, Предмет БР.: BH8173

Гроздобер Стил Двојно Имитација Бисери Цвеќиња Brooch Антички Сребрен Елегантна Црна Кристал Игли за Жените, Предмет БР.: BH8173

DEN 179.52
DEN 126.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


start Isv Module Wrap12205
end Isv Module Wrap12205

Кон својствата

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Бренд Име:
TANGTANG
Број На Модел На:
BH8173
Стил:
Гроздобер
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Тежина:
15.7 g
Големина:
4*5.8 cm

Најдобри предлози во категоријата