.

.

Нови 4pcs/торба 30ММ Ретро Цинк Легура Ѕвезда Дизајн Декоративни Облека Копчиња Шарм Приврзоци DIY на Коса и Накит Додатоци

Нови 4pcs/торба 30ММ Ретро Цинк Легура Ѕвезда Дизајн Декоративни Облека Копчиња Шарм Приврзоци DIY на Коса и Накит Додатоци

DEN 104.16
DEN 82.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Боја : сребрена/злато
Материјал : цинк легура
Тежина : Околу 25 g/торба
Количина : 4 парчиња/Торба
Состојба : 100% Сосема Нов

Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
noverty
Број На Модел На:
PJ065
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди

Најдобри предлози во категоријата