.

.

JINGLANG Тело Пирсинг папокот Прстени Хируршки Челик Barbell Боја Кристал Криви Сончоглед Папокот Противалергиски Накит

JINGLANG Тело Пирсинг папокот Прстени Хируршки Челик Barbell Боја Кристал Криви Сончоглед Папокот Противалергиски Накит

DEN 89.28
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ние гарантираме сите наши производи се во добра состојба пред пратката. Ние ви обезбеди најдобар шопинг искуство и повеќето модерни производи,повеќето повластен цена. За возврат,ние ви даде бесплатен подароци,ако производи имаат различна боја,може да се меша бојата,ве молиме оставете порака. Ви благодариме!
Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам .
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам. Превозот И Предадете 1.Услови на Испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
2.Превозот Компании : Ние поддршка на пратката од страна на "China post" "ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ". UPS-от,тоа е за 5 дена за испорака. DHL,тоа е за 5 дена за испорака. EMS,тоа е за 10 дена за испорака. Кина Пост Воздух Mail,тоа е за 20 денови за испорака. Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Политика За Наплата
Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испорака период.
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Ние ќе се испрати до вашите клиенти превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Само треба на слики и примероци.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Кон својствата

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
JINGLANG
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Број На Модел На:
DQK0106
Пакет:
OPP Пена Картон
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Повод:
Годишнина,Подароци,Партија
Големина:
23x23mm
Is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата