.

.

Гроздобер Богата Сина, Виолетова Tanzanits Жената Свадба 925 Црното Злато Сребро Pendant 36x25mm

Гроздобер Богата Сина, Виолетова Tanzanits Жената Свадба 925 Црното Злато Сребро Pendant 36x25mm

DEN 412.32
DEN 285.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис : Лице Pendant Големина : 36x25 мм или 1.4x1.0 инчен скапоцен камен големина : 12x10, 6 мм Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Единица на објектот : 1 Парче Други : Домот, едноставно и убава!! Сјај : Привлечни Плаќање :
Јас го прифаќам Зачувам
Превозот :
Секој објект ќе биде транспортирана со регистрирани пост и осигурување, така што ќе може да се следи превозот статус онлајн. Тоа обично ќе се земе 7-14 работни дена да пристигнат.
Се враќа :
Јас го прифаќам се враќа без било каква причина по купувачи ги добиете во рок од 14 дена. Ако имате било какви проблеми ве молиме ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да работат со вас. Сите се враќа мора да бидат во нивната оригинална состојба и никогаш не носи.
ПОВРАТНИ информации
Како и секогаш, ви благодариме за вашата поддршка. Јас ќе продолжи да се направи повеќе уникатен накит и да се обезбеди најдобра услуга за сите. Јас сум за фер и лесно да зборувате. Ве молам оставете ме позитивни повратни информации со сите предмети. Ако се чувствувате незадоволни со некоја од моите производи или услуга, ве Молиме контактирајте ме и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. Ве молам не ме остави ништо негативно, netural и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. одговара.
Најдобри Желби,
She Crown

Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Метали Тип:
Сребро.
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Материјал:
Камен
Бренд Име:
SheCrown
is_customized:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Романтични

Најдобри предлози во категоријата