.

.

Кристал Круна Форма Брошеви Иглички Pendant Накит за Подарок за Жените Кристал Накит трговија на Големо

Кристал Круна Форма Брошеви Иглички Pendant Накит за Подарок за Жените Кристал Накит трговија на Големо

DEN 267.84
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B1006106
Бренд Име:
ГОЛЕМИОТ BLING
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Цвет
Метали Тип:
сребро позлатен
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Најдобри предлози во категоријата