.

.

Класичен 18x13mm Зелена Peridot Жената Свадба 925 Сребрен Pendant 47x33mm

Класичен 18x13mm Зелена Peridot Жената Свадба 925 Сребрен Pendant 47x33mm

DEN 719.52
DEN 496.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис : Лице Pendant Големина : 47x33 мм или 1.9x1.3 инчен скапоцен камен големина : 18x13, 7x5, 6x4, 5x3m м Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Единица на објектот : 1 Парче Други : Домот, едноставно и убава!! Сјај : Привлечни Плаќање :
Јас го прифаќам Зачувам
Превозот :
Секој објект ќе биде транспортирана со регистрирани пост и осигурување, така што ќе може да се следи превозот статус онлајн. Тоа обично ќе се земе 7-14 работни дена да пристигнат.
Се враќа :
Јас го прифаќам се враќа без било каква причина по купувачи ги добиете во рок од 14 дена. Ако имате било какви проблеми ве молиме ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да работат со вас. Сите се враќа мора да бидат во нивната оригинална состојба и никогаш не носи.
ПОВРАТНИ информации
Како и секогаш, ви благодариме за вашата поддршка. Јас ќе продолжи да се направи повеќе уникатен накит и да се обезбеди најдобра услуга за сите. Јас сум за фер и лесно да зборувате. Ве молам оставете ме позитивни повратни информации со сите предмети. Ако се чувствувате незадоволни со некоја од моите производи или услуга, ве Молиме контактирајте ме и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. Ве молам не ме остави ништо негативно, netural и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. одговара.
Најдобри Желби,
She Crown

Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Бренд Име:
SheCrown
Стил:
Класичен
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Романтични

Најдобри предлози во категоријата