.

.

1 Пар Љубов Ќе Голема Уста Жаба Копче Прстен Keychain Keyfob Душо Подарок Keyring 6L5J

1 Пар Љубов Ќе Голема Уста Жаба Копче Прстен Keychain Keyfob Душо Подарок Keyring 6L5J

DEN 32.64
Залиха
Достапно за вашата нарачка


S

Кон својствата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
копче
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
1
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Бренд Име:
nevstop
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал

Најдобри предлози во категоријата