.

.

Моден накит Измамник Уво Мерачи Приклучоци и Тунели Barbell Мажи Жени Прстен Пирсинг Earringscutting срце облик 10мм се зголеми злато

Моден накит Измамник Уво Мерачи Приклучоци и Тунели Barbell Мажи Жени Прстен Пирсинг Earringscutting срце облик 10мм се зголеми

DEN 210.72
DEN 181.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Моден накит Измамник Уво Мерачи Приклучоци и Тунели Barbell Мажи Жени Прстен Пирсинг Earringscutting срце облик 10мм се зголеми злато
Имајте на ум! : Ние сме фабрика директни salesand одлично изработка посветени сме да обезбедиме највисоко ниво на услуги на клиентите, конкурентни цени, брзо испорака и сеопфатен производи понуда за тело пирсинг накит Нашата крајна цел е вашето задоволство. Постојат многу популарен,единствен,топла продажба и големи dicount во мојата продавница,ве молиме да Користите категории за да видите повеќе. Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : Наредби
. Бесплатен превозот ( Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ) ,надвор од кина можете да добиете со проверка НЕ и проверка на информации.
Ве молиме да знаат, ако треба сите проверка на информации, ние ви препорачуваме да изберете(Кина Пост Регистрирани Воздух Mail)или други превозот начин, тогаш можете да ги добиете сите проверка на информации.но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест
Нарачки>10 Бесплатен превозот( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ), Т тука е следење на број и проверка на информации
Нарачки>200 Слободни изразат DHL,UPS-от,Fedex . ВАЖНО : Ако не сте задоволни со нашата стока.или било кој други прашања пред да ја напушти ни повратни информации , pls љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво.ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот Сакате да имате среќен шопинг
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба : 100% Сосема нов никогаш не носи Материјал : 316 L хируршки нерѓосувачки челик Големина на : 1.2*6*10/10мм Површината технологија : со рака Боја : роза злато со срце облик Повод : Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носи Испратите како Голем дар или да чувате тоа како една прекрасна колекција. Спакувани и испратени до вас во безбедна состојба. Ќе добиете 1 пар Информации : нема минимум цел во мојата продавница ,pls мешавина на различни елементи во нашата продавница и pls се направи една цел,но ако цел повеќе од $10 ,ние ќе ви ја испратиме бесплатно кина пост регистрирани воздух mail ,обично трае околу 15-30 дена ,ако сакате цел подолу $10 ,ќе испрати Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,обично трае околу 15-45 дена,тоа не може да патеката во веб-страница,ако ти е гајле за тоа,треба да се обрне превозот надомест ( Изберете Превозот Метод),pls контактирате ако имате било какви прашања.

Кон својствата

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZS
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
лажни уво plug пирсинг
Накит Тип:
лажни уво plug обетки
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
Потекло:
Guangdong Кина(копно )
Големина:
1.2*8*10/10мм
is_customized:
Yes
Боја:
Роуз Злато
Пакет:
opp вреќа+меур завиткани
Превозот начин:
Кина Пост Воздух Пошта или e-пакет
Име:
обетки уво пирсинг ' рскавица
Стил:
лажни уво plug мажи

Најдобри предлози во категоријата