.

.

2 парчиња/многу 1.2 mm 16g Црна Нерѓосувачки Челик Усна Пирсинг Labret Усна Прстени Скок Конус Студ Тело Пирсинг Tragus Накит Унисекс

2 парчиња/многу 1.2 mm 16g Црна Нерѓосувачки Челик Усна Пирсинг Labret Усна Прстени Скок Конус Студ Тело Пирсинг Tragus Накит

DEN 60.48
Залиха
Достапно за вашата нарачка

ако не го добиете вашиот парцела во рок од 60 дена, ве молиме да не го оспори наредби, само пратете порака за да се потсетиме , ние ќе се прошири 30 дена (купувачот заштита на време) секое време. ПЛАЌАЊЕ Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Не име и презиме, ние ќе одбие да испратите стоки надвор! ви благодариме! Било голема количина, ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие подобра цена и брза испорака начин! Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете.2*8*3/3мм веѓа прстен големина 1. Ако имате било какви прашања ве молиме НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА COTNACT НАС. RETUREN & РАЗМЕНА ПОЛИТИКА на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни , Можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T, Western union,Money gram и др. Ние ќе се одговорни за Кина царинската проблем и купувачот треба да биде одговорен за дестинација царинската проблем . Стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7. Кога ќе го видите вашиот плаќање, Ние ќе ви ја испратиме стоката од 2-3 дена! Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина. Ако не сте задоволни со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате во една недела по примање стока,ние сме сигурни дека ќе го добиете најдоброто решение иако нашата комуникација. Ако голема количина, ве молиме контактирајте со нас со trademanager или е-маил, ние ќе ви даде повеќе конкурентна цена! ПРАТКАТА Што би можело да се прифати DHL,UPS-от,EMS,ТНТ,FEDEX,Нормално ние ги испратите на Кина пост mail како и начинот на нашиот бесплатен превозот,тоа ќе потрае 15-28 дена да пристигнат,за бразил,руски тоа ќе потрае еден месец или подолго , се надевам дека ќе можат да го разберат.2*8*3/3мм labret усна прстен големина 1.
Pls забелешка : Бидејќи на новиот правилник на Русија поштата, Кога се направи ред, Русија клиенти треба да го напише целото име(презиме, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад .2*8*3/3мм Превозот : слободен од кина пост воздух mail,слободни страна на курирската служба DHL до us$300 Ние сме веледрогерија, на сите различни модни накит, со добра цена и квалитет, вклучително и криви веѓа прстен, носот studs и прстени,јазикот прстени,уво gagues/приклучоци/tapers,брадавица прстени,различни видови на обетки,белегзии,рачни часовници,итн. Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.ако кој било проблем откако ќе добијат парцели, ве молиме да не даде лош повратни информации пред да се поврзеш со продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас! Пол : жени,мажи,љубовникот,унисекс Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : сребро Бисер Боја : нема бисер Големина : Види подолу детали слика големина на стомакот прстен големина 1.6*10*5/8мм јазик прстен големина 1. превозот времето е 10 - 60 дена зависи од различни земји.2*8*3/3мм заробеништво beaded прстен големина 1. Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.И секогаш се сеќавам, send message (испрати порака до нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Ако вашата цел износ под $7 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно Ако вашата нарачка износ на повеќе од $300 ,слободно се изразуваат како Aramex,EMS,DHL,FEDEX,итн.

Кон својствата

Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Зелена, Црвена, Сина, Розева, Виолетова, Сребро, Злато, Мулти
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Веѓа Накит
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
HKLPBJ2016030302
Бренд Име:
Kathline
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата