.

.

Автомобил Стил Кул Риба Винил Филм Автомобил Налепници за Motorcylcle Автомобили Decals се Откажат Превозот

Автомобил Стил Кул Риба Винил Филм Автомобил Налепници за Motorcylcle Автомобили Decals се Откажат Превозот

DEN 135.84
DEN 79.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ГОЛЕМИНА : 20 CMX11 CM
(пс : Ако сакате различна големина,ве молиме да комуницирам со мене Различни големина различни цена )
( ве молиме имајте во предвид : Рефлективна бела материјал е да се погледне како сребро, кога под влијанија на светлина, рефлексијата ТОА ќе стане чиста бела )
Купувачот е задоволство е важно за нас. Ако кој било проблем, и тоа, само нас контакт,ние се трудиме да го реши тоа Убаво шопинг

Кон својствата

Големина:
20cmx11cm
Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Животните
Име На Модел:
BB298
Објектот Должина:
20cm
Модел:
Animal Моделот
Налепница Сместување:
глава
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
категорија:
Налепници
Објектот Висина:
11cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Материјал Тип:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Бренд Име:
XY

Најдобри предлози во категоријата