.

.

3D автомобил Предната Решетка Скари Трим Ленти Покрие Перформанси Налепници за BMW 5 Серијата E60 525i 528i 530i 535i 545i 550i (2004-2010)

3D автомобил Предната Решетка Скари Трим Ленти Покрие Перформанси Налепници за BMW 5 Серијата E60 525i 528i 530i 535i 545i 550i

DEN 460.32
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
· П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Политика на враќање Дали постојат какви било друг проблем што може да се однесуваат на, ве молиме слободно да не контактирате на E-mail или Trademanager, во секое време! Сите пораки / E-mail ќе се одговори во еден работен ден. Во случај соодветна замена не е достапно, за враќање на средствата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање. Преку експрес испорака, превозот времето е 3-7 работни дена. Преку Воздухопловната, превозот времето е 10-25 работни дена да повеќето земји (со Исклучок на Италија, Русија и Бразил).
· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
· П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
· П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. Ако аукција објектот што го нареди е дефектен, контактирајте со нас во рок од 14 дена и ние ќе замена на неисправни објект за вас со една точка на еднаква или поголема функционалност. Сите превозот време можеби поинаква ако одложен од страна на курир или царинската управа.
· П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Проценето Време на Испорака од Кина Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Mail. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Превозот политика на Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена кога вашата исплата е расчисти со ЗАЧУВАМ Ние можеме да брод предмети од Кина пост & Хонгконг пост Воздухопловната, и експрес испорака : DHL, UPS-от, Fedex,EMS.
Оваа 3 D Налепници одговара : 2004-2010 Година BMW 5 Серијата E60 (11 grilles една страна)
Опис : Состојба : 100% Сосема Нов, не се користи, неотворена, неоштетени Високо квалитетна ABS налепници Тоа е лесно да се инсталира. Пакетот вклучува само 3 бои налепница, не ги вклучуваат автомобил и другите
Слики :
Инсталација Слики
Плаќање Политика Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ве Молиме да направите исплата во рок од 3 работни дена по поставување на цел.
Други Polic y Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Купувачот е одговорен за сите врати превозот цена 12 месеци Гаранција. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Купи со доверба! Ако објектот е неисправен по 3 месеци, може да ги испратите назад до нас.

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
категорија:
3D
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Должина:
20cm
Објектот Дијаметар:
4cm
Објектот Висина:
2cm
Бренд Име:
ZOOMSEEZ
Налепница Сместување:
глава
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Име На Модел:
ZSE603D01
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
ABS
Вид На Налепница:
Други

Најдобри предлози во категоријата