.

.

5cm X 10m Рефлексивни Conspicuity Лента, Автомобилската, Мотоцикл, Трактор Приколка на Камион Reflectors, Безбедност Претпазливост WarningTape

5cm X 10m Рефлексивни Conspicuity Лента, Автомобилската, Мотоцикл, Трактор Приколка на Камион Reflectors, Безбедност Претпазливост

DEN 793.92
DEN 460.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

5cm X 10m Рефлексивни Conspicuity Лента, Автомобилската, Мотоцикл, Трактор Приколка на Камион Reflectors, Безбедност Претпазливост Warning Tape
Име : Само лепило тип Microprism рефлексивни пвц со стрелка шема
Материјал : ПВЦ
Боја : Црвена/Бела/Bule/Жолта
Големина : 5 CM x10 M
Горниот слој : ПВЦ
Поддршка : Ослободување на лагер
Дебелина : 0.50 mm
Ретро-рефлективен индекс : 300cd/лукс
Рефлексија принцип : Микро призма
Температурата на работа : 18~28°C
Животниот век : 3 години
Карактеристики : нов одраз систем е направен од многу насочен микро-кристален коцка. Тоа уживаат во еден широк агол, што е подобро отколку заеднички рефлексивни flex банер. Тоа, исто така, поседува трепка ефект, вообичаено се донесуваат во случај на кои треба да се рефлексивноста и трепка ефект.
Примена : Тело знаци; сообраќајните знаци, знаците за предупредување.
Совети : цената содржи многу. (5cm X 10m)

1.Roadstar имаат добра репутација amond кина, која poesses странски trad искуство повеќе од 10 години.
2.Нашата компанија специјализирана за производство на мисловните безбедноста на производот, поседување strick следење на квалитетот на системот.
3.Имаме сеопфатна продажба и aftersales услуга. ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
За Превозот :
1. Сите предмети се испраќаат само по редоследот е одобрен од страна на Aliexpress, кога е примено вашето плаќање, ние треба
1-2 текстот дена да се процесира вашата нарачка.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашето целосно име и презиме, адреса, поштенски код е точен.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се
купувачот одговорност. Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки.
4.Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време.
5. Ако сакате да се избере препорачана превозот начин на испорака на вашиот предмет, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се постигне тоа.
6. Ние нудиме повеќе превозот опции,нормален воздух mail,брзо воздух mail,изразат испорака на услуги за вашата потреба.
За Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука, сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ESCRO.
Контакт со нас на : (Оставете порака или испратете ни E-mail)
1.Ние ќе им се понуди професионална поддршка на производот : Product Истрага, По продажба на Услуги,
Превозот решение и така натаму. Ако имаш прашање или проблем, ве молам, само нас контакт.
2.Грижа на клиентите е наш врвен приоритет, ако не сте задоволни со нашите производи по купувањето од нас,
ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации во прв план.
ние сме секогаш подготвени да им понудиме на нашите најдобра услуга за вас, па ве молиме контактирајте со нас дека ние може да им помогне на
можете да ги реши сите проблеми во соодветен начин.
Забелешки :
За големината и бојата разликата, ние треба да се изјасни за тие следново :
1.Како резултат на различните мерки, ве молиме прифатете 1~3cm грешки;
2.Различни компјутерски екрани може да прикаже различни бои, дури и ако тоа е на иста боја. Така, ве молиме да прифати разумен боја разлика. Ви благодариме за
вашиот вид разбирање.

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Висина:
0.05cm
Модел:
Предупредување Марка
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Дијаметар:
0.05cm
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Должина:
10m
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DM
Име На Модел:
РС-6490P
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ
Објектот:
рефлексивни предупредување лента со стрелка за печатење
боја:
црвено/бело, жолто/црвени жолто/црна блу/бела
Големина:
5cm X 10m
Горниот Слој:
ПВЦ
Поддршка:
Ослободување на лагер
Лепило Состојки:
Акрилик Лепило
Рефлексија принцип:
Микро призма
Ретро-рефлективен индекс:
300cd/лукс
Животен век:
3 Години
Дебелина:
0.50 mm

Најдобри предлози во категоријата