.

.

Универзален Автомобил Опфаќа Стил Затворен Отворено Sunshade Топлина Заштита Водоотпорен Dustproof Анти УВ Отпорен на Гребење Седан

Универзален Автомобил Опфаќа Стил Затворен Отворено Sunshade Топлина Заштита Водоотпорен Dustproof Анти УВ Отпорен на Гребење

DEN 1223.04
DEN 1040.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

9 ft
Пакет Големина : 31 * 29 * 5. Ако не ја добиете вашата парцела блиску до promis време, ве молиме да ни побара да се продолжи времето за испорака.
Тоа може да се заштити површината на автомобил од тоа да биде изгребани.9 ft
Пакет Големина : 31 * 29 * 5. се надеваме доверба едни со други.
Лесно да се мијат и се соберат.39 lb
Пакет Листата :
1 * Поклопецот
1 * Чување Торба
1. Ние брод на вашиот парцела преку нашите превозот метод, тоа е побрзо отколку Кина пост Обичен Мал Пакет Плус.
Спецификации :
Предмет Тип : Автомобил Опфаќа
Материјал Тип : Полиестер
Боја : Сребро Сива
Компатибилен Автомобил Тип : За Седан
Sepecial Карактеристики : заштита од Сонце, Dustproof Анти-УВ, Термичка Заштита, Отпорно на Гребење
Големина : S /M / L/ XL/ XXL за избере
Големина : S
Sepecial Карактеристики : заштита од Сонце, Dustproof Анти-ув, Термичка Заштита, Отпорно на Гребење
Се расплетува, Големина : 4.9 ft
Пакет Големина : 31 * 29 * 5.20 lb
Големина : L
Се расплетува, Големина : 4. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Карактеристики :
Тој е направен од висок квалитет на материјалите, издржливи во употреба. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
За руски пријатели :
1).Следново е точно спецификации за различни големина.бидејќи не можете да ја добиете вашата парцела поради царината.27 lb
Големина : XL
Се расплетува, Големина : 4.0 во
Пакет Тежина : 545g /1.9 ft
Пакет Големина : 31 * 29 * 5. Надвор од 60 дена, ние може да promis рефундирање на вашите пари. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ве молиме понуда примачот е полна вистинско име кога ќе го поставите цел.
Универзален Автомобил Опфаќа Стил Затворен Отворено Sunshade Топлина Заштита Водоотпорен Dustproof Анти УВ Отпорен на Гребење Седан
Забелешка : Овој модел има 5 различни големини : S ,M,L,XL,XXL.33 lb
Големина : XXL
Се расплетува, Големина : 5. Кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме да се потврди приемот и ни даде 5 ѕвезда повратни информации.0 во
Пакет Тежина : 632g / 1. Ние само брод да се потврди цел адреси. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.18 lb
Големина : M
Sepecial Карактеристики : заштита од Сонце, Dustproof Анти-ув, Термичка Заштита, Отпорно на Гребење
Се расплетува, Големина : 4. ако е така, ние не сме одговорни за вас.
превозот процес 1.
На неговата површина да може ефективно да го блокира сончевите ултравиолетови зраци зрачење, имаат одреден степен на заштита.0 во
Пакет Тежина : 603g / 1.0 во
Пакет Тежина : 574g / 1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Кина пост Обичен Мал Пакет Плус е Aliexpress свој превозот начин, тоа не е следење на информации. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Кон својствата

Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Објектот Висина:
1.5m
Бренд Име:
COCHETOP
Објектот Ширина:
2m
Специјални Функции:
Автомобил Опфаќа
Објектот Должина:
5.3m
Година:
Универзална
Материјал Тип:
Полиестер
Објектот Тежина:
632g
Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Автомобил Направи:
Универзална

Најдобри предлози во категоријата