.

.

За Опел Astra К (Hatchback) До 2015 2017 Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Сечилото Уреденост (Не Е За Опел Astra Sports Tourer )

За Опел Astra К (Hatchback) До 2015 2017 Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Сечилото Уреденост (Не Е За Опел Astra Sports

DEN 1008.00
DEN 847.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Објектот Fitment :
ЗА "Опел" Astra К (Hatchback) до 2015 2016 2017
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Направени Од Високо Квалитетна abs пластика Боја : Како што е Прикажано во реклами Iclude : 1 постави Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна инсталација, 3 M лепило materiel е веќе таму на задната страна на производот ако ви треба помош во врска со овој производ, pls контактирајте со нас,THX.

Кон својствата

Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ

Најдобри предлози во категоријата