.

.

3pcs/set Климатизација Инсталација топлина контрола Switch knob AC Knob за PEUGEOT 307/CITROEN C-TRIOMPHE автомобил додатоци

3pcs/set Климатизација Инсталација топлина контрола Switch knob AC Knob за PEUGEOT 307/CITROEN C-TRIOMPHE автомобил додатоци

DEN 239.52
DEN 228.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Алуминиум легура климатизација knob AC Knob За PEUGEOT 307/CITROEN C-TRIOMPHE Автомобил Климатизација топлина контрола Switch knob Опис : 100% Совршен Fitment И 100% Сосема Нов топлина контролните копчиња се Префрлите 3pcs На климатизација копчето Материјал : Алуминиум Боја : Црна ве молиме според вашиот автомобил избор options (различни автомобил имаат различни knob) Направени Од Hight Квалитет Метал за Да Одговара На Различни Вкусови Лесно да се инсталира, само да потрае од оригиналниот knob, а потоа внесете го новиот knob, тогаш тоа ќе биде во ред. Забелешка : боја на светлината зависи од вашиот автомобил позадина светлина.

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Налепница Сместување:
Внатрешна
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
Други
Име На Модел:
BJKTXN
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
JINGHANG
Вид На Налепница:
Други
Материјал Тип:
Алуминиум+ABS

Најдобри предлози во категоријата