.

.

4.5 cm*14.2 cm Пожарникар Канџи Јапонски Автомобил-Стил, Оркестарот Винил Автомобил Налепница S4-0836

4.5 cm*14.2 cm Пожарникар Канџи Јапонски Автомобил-Стил, Оркестарот Винил Автомобил Налепница S4-0836

DEN 79.20
DEN 48.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


4.5 cm*14.2 cm Пожарникар Канџи Јапонски Автомобил-Стил, Оркестарот Винил Автомобил Налепница S4-0836
Овој производ е составен од три дела.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм.
Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка.
Ставете Чекор :
1.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши.
2.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната.
3.Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм.
4.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не дозволувајте автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија.
5.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме перење на вашиот автомобил во 2-3 дена, ви благодариме!
Превозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .4 PX економски пакет (следење не е на располагање.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање). Општи пристигнување време 15-60 дена Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба . 2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. 3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. 4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници. Бидејќи фокус, па професионални

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
YJZT
Објектот Ширина:
4.5cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Висина:
14.2cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
Лепак Налепница
Име На Модел:
S4-0836
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Задните Шофершајбната
Материјал Тип:
Винил
Налепници:
автомобил налепница
боја:
црна/сребрена

Најдобри предлози во категоријата