.

.

1pc SEEYULE Зима Доаѓа Волкот Игра на Престоли Автомобил Налепница Декоративни Раководител На Волкот Автомобил Рефлексивни Прозорец Налепници Винил

1pc SEEYULE Зима Доаѓа Волкот Игра на Престоли Автомобил Налепница Декоративни Раководител На Волкот Автомобил Рефлексивни Прозорец

DEN 71.04
DEN 60.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

1pc SEEYULE Зима Доаѓа Волкот Игра на Престоли Автомобил Налепница Декоративни Раководител На Волкот Автомобил Рефлексивни Прозорец Налепници Винил Големина : Прибл. 16cm x 14cm Боја : Црна,Сребрена За Сребрена боја, тоа ќе покаже Сребро Белата во Ден и во Ноќ по одраз на светлата. Како да се Инсталира : Постојат 3 слоеви,првиот слој е налепница слој,на задната слој е сметководствената слој, На налепница, што е внатре. 1. Чистење на површината на автомобил позиција. 2. Излупете исклучување на налепница слој од сметководствената слој. 3. Ставете сметководствената слој на површината. 4. Преземање на вршење слој филм исклучување внимателно,на налепница, ќе остане на автомобилот. 5. Оставете го сам, без миење во рок од 24 часа. Како да се отстрани : Користете фен за коса да се загрее на налепница,потоа излупете исклучување на налепница лесно од автомобил. Пакет се вклучени : 1pc x автомобил налепница Пакет
На налепницата ќе бидат опфатени со меур заврши за да биде заштитен од штета. Тогаш тоа ќе биде спакувана во пластична кеса и да се испрати.

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Должина:
16cm
категорија:
Налепници
Бренд Име:
SEEYULE
Објектот Ширина:
14cm
Објектот Дијаметар:
14cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Објектот Висина:
0.1cm
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Име На Модел:
SY-CS-36
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Налепница
Цртан Филм Шема:
зимата е што доаѓаат
боја:
црна,сребрена
Големина:
Approx. 16cm x 14cm

Најдобри предлози во категоријата