.

.

Винил Decal Чад Воопшто Не Значи Скрши Дизел Камион Автомобил Стил Налепница Забава Кул Графика Jdm

Винил Decal Чад Воопшто Не Значи Скрши Дизел Камион Автомобил Стил Налепница Забава Кул Графика Jdm

DEN 240.00
DEN 122.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
c-zhou-0538
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
15.5cm
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Висина:
0inch
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Винил

Најдобри предлози во категоријата