.

.

YJZT 9.5 CM*4.7 CM 2X УСЛУГА КУЧЕ ИТНИ Рефлексивни Опашката На Автомобил Налепница Ц1-7096

YJZT 9.5 CM*4.7 CM 2X УСЛУГА КУЧЕ ИТНИ Рефлексивни Опашката На Автомобил Налепница Ц1-7096

DEN 133.44
DEN 80.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


YJZT 9.5 CM*4.7 CM 2 X УСЛУГА КУЧЕ ИТНИ Рефлексивни Опашката На Автомобил Налепница Ц1-7096
Напомена : Секој Големина 9.5 CM*4.7 CM
Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба . 2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. 3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. 4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници. Бидејќи фокус, па професионални

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
С1-7096
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Модел:
Класичен Филм
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
Лепак Налепница
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
9.5cm
Објектот Висина:
4.7cm
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ

Најдобри предлози во категоријата