.

.

Автомобил-Стил Автомобил Налепници ПВЦ Кожа Лепило Филм Автомобил Возило Тело ПВЦ Лепило Винил Филм Лепило Црн Автомобил Додатоци

Автомобил-Стил Автомобил Налепници ПВЦ Кожа Лепило Филм Автомобил Возило Тело ПВЦ Лепило Винил Филм Лепило Црн Автомобил Додатоци

DEN 200.64
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
Боја : Црна
Материјал : ПВЦ
Големина : 30 * 152 CM
Карактеристики :
Исклучително висок мазна површина
Многу Флексибилен и може да се примени до умерена криви или било каква мазна, рамна површина
Издржлив материјал, отпорен на вода, нечистотија, маст, сол, лесна киселина и масло
Лесно да се отстрани без остатоци, нема да им наштети насликани површината на вашето возило
Пакување листа :
Автомобил налепници * 1

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
Vehemo
Објектот Должина:
30cm
Модел:
Други
Објектот Ширина:
152inch
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
Автомобил Налепници
дизајн:
Масло Тип Совети
категорија:
ПВЦ
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
ПВЦ

Најдобри предлози во категоријата