.

.

14.6 CM*7.2 CM Интересна Салата Тегови Спорт Силуета Автомобил Налепници Винил Црна/Сребрена S9-1088

14.6 CM*7.2 CM Интересна Салата Тегови Спорт Силуета Автомобил Налепници Винил Црна/Сребрена S9-1088

DEN 84.96
DEN 51.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


14.6 CM*7.2 CM Интересна Салата Тегови Спорт Силуета Автомобил Налепници Винил Црна/Сребрена S9-1088
ce produit est composé де trois pièces. Ла couche supérieure est un филм de transfert транспарентен, ла couche intermédiaire est le корпус директорот, ле убави est le film en bas.
pâte Outils : Tissu, grattoir ou de Carte Crédit.
pâte Étape :
1. Ла сера voiture корпус propre, и garder ла voiture корпус ау дик.
2. S'il Vous Plaît assurez-vous де pâte позиција и lentement pâte, pâte à la même temps, s'il vous plaît utiliser des outils се прелива autocollant grattage плитка, jusqu'à ce que le филм ont été démoli.
3. Puis collez après grattage répété et en appuyant sur, puis lentement déchirer ле филм транспарентен.
4. Appuyez Sur le филм lacrymal après ла autocollant, jusqu'à ce плитка, Не 'T laisser ла voiture autocollants и ont истакнуваат фигура séparation оу saillies.
5. Данс le cas de услови, peut modérer chauffage, à s'assurer que l'autocollant peut être mieux и плус fermement coincé данс ле корпус де ла voiture.
Answer : ___________________________ Note :
s'il vous plaît laver votre voiture данс les 2-3 jours, merci јо u
Превозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .4 PX економски пакет (следење не е на располагање.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање). Општи пристигнување време 15-60 дена Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба . 2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. 3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. 4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници. Бидејќи фокус, па професионални

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Ширина:
14.6cm
Објектот Висина:
7.2cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Име На Модел:
S9-1088
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Винил

Најдобри предлози во категоријата