.

.

1X Автомобил Влечење Јаже 3 Метри, 3 Тони За Порше 911 Cayenne Macan За Jaguar XE XF XJ За Infiniti q50 FX35 G35 G37 Додатоци

1X Автомобил Влечење Јаже 3 Метри, 3 Тони За Порше 911 Cayenne Macan За Jaguar XE XF XJ За Infiniti q50 FX35 G35 G37 Додатоци

DEN 816.00
DEN 571.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1 X Автомобил Влечење Јаже 3 Метри, 3 Тони За Порше 911 Cayenne Macan За Jaguar XE XF XJ За Infiniti q50 FX35 G35 G37 Додатоци
Карактеристики на производот : Да се направи голема корист кога автомобил капка сидро. Да се направи на трајни најлон материјал може да се користи за долго време. Макс поаѓајќи од тежината е 3 тони погоден за мали автомобили. 100% сосема нов и висок квалитет. Предмет тип : приколка јаже Материјали : најлон Боја : како на сликата покажува Големина : 300*4.5 cm/118.11"*1.77"(L*W) Max имајќи : 3 тони висока јачина на најлон предиво : вткаена со панделка-ткаени, боење, висока температура сушење, пеглање и други мулти-канал производство постапки. засилен кастинг со заклучување кука е повеќе безбеден и може да го спречи кука кога приколката паѓа / ударни (во рамките на оценет тонажа). погодно за вас за да влечете го возилото од закотвени локација. Не користете повеќе од одобрените тонажа. Мерки на претпазливост : 1, не може да надмине одреден товар; 2, може да не влечете за груба површина; 3, не може да се користи во структурата на оштетени влечење поправка; 4, приколката треба да биде полека цврсто влечат, не може брзо да влечете; 5, секогаш треба да се провери за да се обезбеди нормална употреба на влечење. Пакетот вклучува : 1 x приколка јаже Производ Фотографии :

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
Бренд Име:
Atreus
Објектот Ширина:
4.5cm
категорија:
Налепници
Објектот Должина:
300cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Име На Модел:
A-TCS-001
Налепница Сместување:
глава
дизајн:
Цртан филм
Објектот Висина:
0.1cm
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Други
Материјал Тип:
Најлон

Најдобри предлози во категоријата