.

.

5M Автомобил Налепница Декорација Лента За Мерцедес W211 W203 W204 W210 W205 W212 W220 AMG Мини Купер R56 R50 R53 F56 F55 R60 R57

5M Автомобил Налепница Декорација Лента За Мерцедес W211 W203 W204 W210 W205 W212 W220 AMG Мини Купер R56 R50 R53 F56 F55 R60

DEN 300.00
DEN 285.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

5 M Автомобил Ентериерно уредување Лента За Мерцедес W211 W203 W204 W210 W205 W212 W220 AMG Мини Купер R56 R50 R53 F56 F55 R60 R57 Детали за Производот : Главно се користи за автомобил автомобил вратата пукнатина декорација, декорација во нето, на штекер декоративни линија, автомобил табла декорација, багажникот покрие трим, моторот покритие декорација, срцето, храбри и креативни, 4 боја факултативна, персоналните DIY, Мала инвестиција, голема промена автомобил. Новиот декоративни линии не треба да лепак картичка со празнината на ok заеднички големина ве молиме да бидат сигурни да се купи Ох, не знам право несоодветни про нивниот автомобил може да се провери на инструмент-таблата и на вратата има мала празнина во 1 mm подолу може да биде инсталиран на О. Автомобил декорација на автомобил ентериер линија на врата завртување во контрола на декоративни светла. Производ во боја : црвена, сина, златна, сребрена Инсталација чекори : Card-монтирани, што е, картичка-подготвени, лесно да го инсталирате 1, на добра инсталација јаз, и тогаш лицето на добри и лоши декоративни картичка во. 2, во аголот со еден пар ножици исечете триаголник форма 3, можете да го користите мали алатки за насочување на декоративни ленти во картичката, во прилог на јазот 4, инсталацијата е завршена Техничар мери автомобил треба 8-10 метри за промоција на активностите на Производ Слики :

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Ширина:
0.3cm
Име На Модел:
A-ZST-505
категорија:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Бренд Име:
Atreus
Налепница Сместување:
Внатрешна
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Објектот Висина:
0.1cm
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Должина:
500cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
ПВЦ

Најдобри предлози во категоријата