.

.

10X127cm Автомобил-стил, Карбонски Влакна автомобил налепница за bmw e46 e39 f20 форд фокус 2 adui a4 b6 а3 фолксваген поло шкода octavia додатоци

10X127cm Автомобил-стил, Карбонски Влакна автомобил налепница за bmw e46 e39 f20 форд фокус 2 adui a4 b6 а3 фолксваген поло

DEN 191.52
DEN 134.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


10 X127cm Автомобил-стил, Карбонски Влакна автомобил налепница за bmw e46 e39 f20 форд фокус 2 adui a4 b6 а3 "фолксваген" поло "шкода" octavia додатоци
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Боја : Црна/Sliver
Функција :
PV заштита слој на врвот
Силна само лепило Ре-positionable винил
Исклучително висок бруто и мазна завршница изгледа како вистински карбонски влакна
Растеглив со топлина, отпорни на вода, пренослив и нема да наштети на вашиот наслика
Може да се обликува и моделирани во текот криви
Инсталирајте Temp : 60 F да 80 F (16 C да 32 C)
Крајна Употреба Temp : -65 F да 225 F (-60 C да 107 C)
Лесно да се исчистат со вода и супа
Обврзници за да се рамни или криви површини како што се покриви, капи, багажникот, браници, fenders, огледало опфаќа, dashboards, спојлер, усните, од страна на столб барови, венчиња, рачки на вратите, шофершајбната, ентериер итн, или како што е мобилен телефон, лаптоп, звучници, или било ставки сакате.
Конверзија на Должината(Приближно) :
1 инчи = 2.54 см = 25.4 mm
1 нога = 12" инчи = 30.48 cm = 0.304 m
1 Двор = 3 Стапки = 36" инчи = 91.44 cm
1 Метар = 3.28 Нозете = 39.47" инчи = 100cm
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Автомобил Decal
Производ Фотографии :
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST.
За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина.
Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Објектот Должина:
127cm
Име На Модел:
A-TXW-10127
Објектот Ширина:
10cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Бренд Име:
Atreus
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело

Најдобри предлози во категоријата