.

.

2 парчиња Германија, Италија, Англија, Франција НАС Националното Знаме Фендер Страна Декорација Метал Амблем Значка Decal Налепница Универзален Автомобил Стил

2 парчиња Германија, Италија, Англија, Франција НАС Националното Знаме Фендер Страна Декорација Метал Амблем Значка Decal Налепница

DEN 335.52
DEN 171.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2017 НОВИ 2бр Националниот Грб Знаме Налепници Фендер Значка Амблеми Decal Оркестарот мотоцикл автомобил стајлинг За BMW Фиат "ФОЛКСВАГЕН" Голф "шкода"
Опис :
Состојба : нова
Боја : Како на сликата шоу
Големина : прибл. 120x29mm (Lx W)
Дебелина : 2,5 mm
Стил : Национален Амблем Знаме Налепница
Количина : Пар
Функција :
- Лесен за употреба, доаѓа со лепило на грбот, само лупам и стап.
- За автомобил тело декорација
- Тоа одговараат за универзал, одговара на сите Автомобили & Камиони Модели.
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред се држи го.
2. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см)
3. Нема Инструкции Се Вклучени.
4. Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.
Пакет се вклучени :
1 Пар автомобил налепница

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
дизајн:
Промена На Бојата
категорија:
3D
Објектот Должина:
12cm
Бренд Име:
WMMWMD
Име На Модел:
знаме налепници
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
2.9cm
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Материјал Тип:
ABS
Налепница Сместување:
Целото Тело
објектот стил:
Значка Фендер Страна Крило Амблем Decals Налепница

Најдобри предлози во категоријата