.

.

Автомобил Налепница Амблем Значка Чадор Логото Метал Подесување Авто Мото Автомобил Стил Додатоци

Автомобил Налепница Амблем Значка Чадор Логото Метал Подесување Авто Мото Автомобил Стил Додатоци

DEN 575.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[xlmodel]-[производи]-[40629] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[41058] Сигурен Пакување
Ние пакет вашите предмети во Сигурен Начин.
[xlmodel]-[custom]-[42138] Потенцираат
100% висок квалитет wearresistant метални материјали.
Интегрирани фалсификување, криви работ, апсолутна 3 D изглед.
Рефлексивни мазна површина, чиста боја, не-исчезнува.
Без дупчење, трајни, погоден за надворешноста на автомобилот.
Фина обработка, без работ пукнатини, без работ носат.
Совршен екстра за вашиот автомобил.
Лесно се применува и да се отстрани без остатоци
[xlmodel]-[custom]-[41048] Повратни информации
[xlmodel]-[custom]-[41047] Работно Време
Нашата Временска Зона : GMT+8 Кина Пекинг Време
Нашите Работни Денови : од понеделник до петок
Нашите Работно Време : 9 : 00 ЧАСОТ - 6 : 00 PM

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
JCAE003
Бренд Име:
JustCool
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Амблеми
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Дијаметар:
7cm
Објектот Висина:
7cm
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
100% Врвен Квалитет Носат Отпорни На Метал
Стил:
Автомобил Стил

Најдобри предлози во категоријата