.

.

Atreus 1X Автомобил Авто Пред Прозорецот Шофершајбната Decal Налепници За ФОЛКСВАГЕН БМВ E46 E36 Ауди Мерцедес Опел Форд Шкода Тојота Хонда За сите

Atreus 1X Автомобил Авто Пред Прозорецот Шофершајбната Decal Налепници За ФОЛКСВАГЕН БМВ E46 E36 Ауди Мерцедес Опел Форд Шкода

DEN 384.00
DEN 269.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Atreus 1 X Автомобил Авто Пред Прозорецот Шофершајбната Decal Налепници За "ФОЛКСВАГЕН" БМВ E46 E36 Ауди Порше Мерцедес "Опел" Форд Lexus "Шкода" За сите автомобили
Детали За Производот :
1.100% Сосема Нов материјал и се со висок квалитет
2.Материјал :
Answer : ___________________________ Note :
1.Pls се направи јасна автомобилот пред употреба на овој производи
2.Многу добар квалитет
3.Pls се задржи надвор вода во рамките на 3 дневна
Производ Слика :

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Објектот Ширина:
8.7cm
категорија:
3D
Име На Модел:
sportDFBLT
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Бренд Име:
Atreus
Објектот Должина:
45cm
is_customized:
Yes
Модел:
Возилото Логото
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
Pu
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело

Најдобри предлози во категоријата