.

.

За Audi A4 Модифицирани RS4 Стил Пред Магла светло за магла светилка Трим Решетка Решетка Автомобил Стил 2013 2014 2015 Стандард Браник

За Audi A4 Модифицирани RS4 Стил Пред Магла светло за магла светилка Трим Решетка Решетка Автомобил Стил 2013 2014 2015 Стандард

DEN 3239.52
DEN 2916.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


За Нас :
Ние не се земе нудиме на големо & количество цел, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање подолу :
Ако купувачот има било прашање за плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.
Цената не вклучува било обичај давачки или други даноци.
Совети :
Ако треба да се купи други производи, ве Молиме да го користите "Додади во кошничка" копчето , па така, со плата од неколку делови, во комбинација превозот ќе ги зачувате вашите трошоци!
Ако треба да нарачате повеќе објектот, ве молиме не двоумете се да ги користат "Контакт Сега" копче или употреба Trademanager софтвер за нас контакт и ние ќе ви одговори што во прв пат штом стигнавме вашата порака, па ние ви нудиме превозот попуст на некои од производот
Услови & враќање :
се гарантира 100% задоволството на нашите производи, и врвна услуги на клиентите. СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Без
наплата се нудат. Објектот бидат вратени/разменуваат само ако предмети се наоѓаат избега или погрешно објект на
пристигнување. Ако објектот треба да се разменуваат, предмети мора да се врати во рок од 7 дена од денот на овластени за
размена. Сите претпоставува дека е неисправен или погрешна предмети мора да добие одобрение пред returing. Било врати пакет без одобрение ќе се стави на чекање или да го одбие. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена и осигурување. Ве молиме имајте предвид дека превозот и ракувањето не се враќа
Повратни информации :
Ние сме многу грижа за сите купувачот купување чувство во нашата продавница, било која од вашите opini на или сугестија е многу важен за нашиот развој, ако ви се случува да ја напушти Neutual или Негативни повратни информации, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, Ние високо го цениме ако купувачот ни остави позитивен фидбек

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
10inch
Налепница Сместување:
глава
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
A4 B9 Предниот браник магла светлина скара
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
HastonSportsline
Материјал Тип:
ABS
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Дијаметар:
10inch
категорија:
A4 Пред Магла светилка Скара
Материјал:
ABS
боја:
Црна
Земја/Регион на Производство:
произведено во Кина
Инсталација:
Заменете

Најдобри предлози во категоријата