.

.

4Pcs/Сет за во Автомобил Водоотпорен Рѓа-доказ Вратата Ограничување Затка Покрие Налепница За BMW F30 F35 F80 E46 E91 E92 E93 Автомобил Додатоци

4Pcs/Сет за во Автомобил Водоотпорен Рѓа-доказ Вратата Ограничување Затка Покрие Налепница За BMW F30 F35 F80 E46 E91 E92 E93

DEN 188.64
DEN 134.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : ABS
Боја : Црна
Пакување : 4 Парчиња По Поставување
Одговара За BMW F30 F35 F80 E46 E91 E92 E93

Кон својствата

Бренд Име:
carmilla
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници

Најдобри предлози во категоријата