.

.

Мини Радијатор Решетката Деко Амблеми За МИНИ Купер Hatchback Clubman Countryman R50 R52 R53 R55 R56 R57 R60 R61 F54 F55 F56 F60

Мини Радијатор Решетката Деко Амблеми За МИНИ Купер Hatchback Clubman Countryman R50 R52 R53 R55 R56 R57 R60 R61 F54 F55 F56

DEN 960.00
DEN 864.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ве молиме Прочитајте ја, треба да знаете пред да го купите
На Шари решетката е инсталиран директно, и нето решетката може да треба да се расклопуваат и инсталиран.
На R60 ЕДЕН да има длабоко Решетка така што ќе треба Повеќе Завртка, па ако сте ЕДЕН влез-ниво R60
Ве молиме изберете вид R60 ЕДЕН

Кон својствата

Големина:
Standard, R60 ONE Longer Screw
Бренд Име:
CASKING
Налепница Сместување:
скара
Тип:
Алуминиум Налепница
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
За Сите Модел
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Амблеми
Тип На Објект:
Налепници

Најдобри предлози во категоријата