.

.

Cafoucs 3D Писма За Hyundai Акцент Автомобил Задните Трупот Амблем ABS Хром Значка Логото Nameplate Налепница

Cafoucs 3D Писма За Hyundai Акцент Автомобил Задните Трупот Амблем ABS Хром Значка Логото Nameplate Налепница

DEN 273.12
DEN 251.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


За Hyundai Акцент Автомобил Задните Трупот Амблем ABS Хром Значка Логото Nameplate Налепница
Изработен од ABS Пластика Meterail.
Добро за Автомобил Тело Декорација или Замена.
Двојно Двострано Лента База е Погодна за Надворешни Употреба.
Чистење на Површината Пред Лепење На е Високо Recommanded.
Димензии : 170*18mm.
Превозот
1. Обично Објектот ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. Телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
3 Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок. Поради транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на поштата. Она што можеме да направиме е да брод вашата објект брзо откако ќе се плати, ние навистина не може да се контролира по што се испраќаат
Повратни информации
1. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем.
2. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош.

Кон својствата

Големина:
1pcs, 10pcs
Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
категорија:
Амблеми
Објектот Должина:
17cm
Налепница Сместување:
Багажникот
Објектот Висина:
0.2cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
17cm
дизајн:
зборови
Бренд Име:
Cafoucs
Име На Модел:
За Hyundai
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Возилото Логото
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
1.8cm

Најдобри предлози во категоријата