.

.

ABS Хром Rearview Страна Огледало Мрачно Покрие Намали За Mazda 3 AXELA М3 2014 година 2015 година

ABS Хром Rearview Страна Огледало Мрачно Покрие Намали За Mazda 3 AXELA М3 2014 година 2015 година

DEN 863.52
DEN 639.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Сребро chromed површина и совршено се вклопуваат ! Дава вашиот автомобил shinny и луксузен изглед !! Објектот Fitment : Одговара за Mazda 3 AXELA М3 2014 2015 Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : Направени Од Високо Квалитетна ABS Пластика Боја : Хром како слика Вклучуваат : 2 парчиња Направени во ISO9001 Фабрика, строги КК контрола на тест , со висок квалитет загарантирана Лесно installtion,со 3 M автомобилската селотејп во прилог. Сребро chromed површина и совршено се вклопуваат ! Дава вашиот автомобил shinny и луксузен изглед !!
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод потврдените адреса за Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради Акции Статус и време, ние изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Време на испорака : Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. За Нас Сите производи во нашата продавница може да се меша! Мало и на големо се добредојдени! Ве молиме контактирајте со нас за повеќе селекции! Било истрага, pls не двоумете се да контактирате со нас, нашиот одговор во рок од 12-24 часа максимум.

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
дизајн:
зборови
категорија:
3D
Налепница Сместување:
Rearview Огледало
Модел:
Други
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
За Mazda 3 AXELA М3 2014 година 2015 година
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
Cherk
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Вид На Налепница:
Други

Најдобри предлози во категоријата