.

.

2 парчиња За Toyota е корола Ralink VVT-i vvti Хром ABS логото Автомобил Налепница страна Амблем Значка

2 парчиња За Toyota е корола Ralink VVT-i vvti Хром ABS логото Автомобил Налепница страна Амблем Значка

DEN 273.12
DEN 240.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


За Toyota е корола Ralink VVT-i vvti Хром ABS Сребро логото Автомобил Налепница страна Амблем Значка
Големина : 75*19 MM
Ставките коишто се вклучени во купување : 2 парчиња
Материјал : Хром ABS
Боја : 3 бои,како слика
Настава : Чиста област каде хром значка се наоѓа Бидете сигурни дека нема остатоци или прашина и тоа е сува Амблем е самолепливи, го користи 3 M лепило налепница на задниот само лупам и стап
Превозот
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. Телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
3 Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок. Поради транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на поштата. Она што можеме да направиме е да брод вашата објект брзо откако ќе се плати, ние навистина не може да се контролира по што се испраќаат
Гаранција
1. Ние гарантираме сите тие објекти се во 100% добра состојба и висок квалитет.
2. Ако не сте задоволни со некоја точка од која било причина, ве молиме вратете го во рок од 7 дена од денот на приемот, тој ќе биде заменет или враќање на средствата дадени.
3. Вратени предмети мора да биде во оригинална состојба, не се носат или да се измени.Превозот обвиненија и осигурување трошоци не се враќа.
Повратни информации
1. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти
секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем.
2. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош.

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Cafoucs
Налепница Сместување:
Багажникот
Име На Модел:
За Тојота
категорија:
Амблеми
Објектот Ширина:
1.9cm
Вид На Налепница:
Други
дизајн:
зборови
Модел:
Возилото Логото
Материјал Тип:
ABS
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Висина:
1cm
Објектот Должина:
7.5cm
Објектот Дијаметар:
7.5cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Прифати продажба на мало и whoesale:
Yes
Прифати Пад На Превозот:
Yes

Најдобри предлози во категоријата