.

.

Висок Квалитет на Карбонски Влакна Предни Светла Покрие Eyelid Веѓа за BMW 5 серијата F10 F18 523 525 520 530 2010-2013

Висок Квалитет на Карбонски Влакна Предни Светла Покрие Eyelid Веѓа за BMW 5 серијата F10 F18 523 525 520 530 2010-2013

DEN 1680.00
DEN 1596.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте на нашата Продавница! ! !
Ние гарантираме за да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производот. Среќен Ден. Ви благодариме. АКО објектот има квалитет проблем во 3 месеци, Ние и ветуваме Можете да разменувате нова .Доживотна Гаранција.
1.100% нови и никогаш не се користат во 2.Поштенски се вклучени : 1 стр воздух светлата eyelids
3.Материјал : висок квалитет на карбонски влакна
Ве молиме бидете сигурни дека вашата фарови во согласност со слики!

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
STPLRGECP
Налепница Сместување:
глава
Име На Модел:
за BMW 5 серијата F10 F18 523 525 520 530 2010-2013
категорија:
3D
Објектот Ширина:
0inch
Вид На Налепница:
Автомобил Светла
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Модел:
ОЕМ
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Автомобил:
за BMW 5 серијата F10 F18 523 525 520 530 2010-2013
Година:
2010 2011 2012 2013

Најдобри предлози во категоријата