.

.

14*13CM Радосна Рефлексивни Снег И Мраз Скијање Автомобил Налепници Стап Хокеј Хокеј Налепница Decals КТ-785

14*13CM Радосна Рефлексивни Снег И Мраз Скијање Автомобил Налепници Стап Хокеј Хокеј Налепница Decals КТ-785

DEN 95.52
DEN 56.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


14*13 CM Радосна Рефлексивни Снег И Мраз Скијање Автомобил Налепници Стап Хокеј Хокеј Налепница Decals КТ-785
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.
Превозот :
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.)
Гаранција :
1.100% гаранции нови добра со добра состојба .
2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.
3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.
4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници . Бидејќи фокус, па професионални

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
КТ-785
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
14cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
13cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
QYPF
Материјал Тип:
Винил
Налепници:
автомобил налепница
Место на Потекло :
Жеџијанг Во Кина
боја:
црна/сребрена

Најдобри предлози во категоријата