.

.

Aliauto Автомобил Стил Смешно 3D Автомобил Налепница Глувчето Во Телото Цртан филм Decal За ФОЛКСВАГЕН Голф Mazda 3 Поло Форд Фокус Kia Хонда Фит Опел

Aliauto Автомобил Стил Смешно 3D Автомобил Налепница Глувчето Во Телото Цртан филм Decal За ФОЛКСВАГЕН Голф Mazda 3 Поло Форд

DEN 191.04
DEN 97.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Aliauto Автомобил Стил Смешно 3 D Автомобил Налепница Глувчето Во Телото Цртан филм Decal За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Mazda 3 Поло Форд Фокус Kia Хонда Фит "Опел" Карактеристики : 100% сосема нов и добар квалитет, и универзална fitment за сите возила кои ги Красат вашата кола со личен автомобил decal, кој го направи на personlized изгледот на вашиот автомобил автомобил decal е издржлив на топлина и сончева светлина, па тоа не е избледена барем за години Лесно да се инсталира, само излупете го и ставете Тие ќе не уништи боја или површината тоа се вметнат на Материјал : Високо квалитетни ПВЦ заштита на животната средина материјал,водоотпорен сончање,не исчезнат 8 боја printting и гравирање интегрирани,24 pascal прекрасен спреј. Совршен намали,секој еден е работа на уметноста Боја : Како на сликите се покаже Големина : 14x11cm Пакетот Вклучува : 1 x Aliauto Автомобил Стил Смешно 3 D Автомобил Налепница Глувчето Во Телото Цртан филм Decal За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Mazda 3 Поло Форд Фокус Kia Хонда Фит "Опел" Инсталација Настава : 1.Anhydrous ставете ќе биде објавено на страницата се чисти.сува. Голиот на сите или на дел од крајот на хартија,постави добра позиција,е фиксиран на горниот крај,од врвот до дното ставете на телото. користете пластична scraper или банка количка и назад стружење,истиснување ќе биде целосно воздух. 2.вода ставете ќе биде објавена на сајтот чисти одземени на сите, на крајот или на хартија,воден чистење агент распрска на телото лепило област и налепници на површината за џвакање постави добра позиција, на налепница внимателно прилог на возило тело со пластични scraper стружење,стружење од водата и воздухот. природните се исуши за 30 минути,конечно ги откри за пренос на филмот. Совети : Никогаш не се стави на автомобил под жешкото сонце во рок од 48 часа по инсталацијата! Никогаш не миење на возилото во рок од 48 часа по инсталацијата!

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Ширина:
11cm
категорија:
3D
Име На Модел:
автомобил налепница
Бренд Име:
Aliauto
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
гориво капа
Објектот Должина:
14cm
Налепница Сместување:
резервоар за гориво капа
Материјал Тип:
домашно милениче

Најдобри предлози во категоријата