.

.

Автомобил Аудио Вратата Отстранување Алатка За Audi A4 Б5 Б6 Б8 A6 C5 C6 A3 А5 Q3 П5 BMW E46 E39 E90 E36 E60 Е34 E30 F30 F10 Х5 E53 Додатоци

Автомобил Аудио Вратата Отстранување Алатка За Audi A4 Б5 Б6 Б8 A6 C5 C6 A3 А5 Q3 П5 BMW E46 E39 E90 E36 E60 Е34 E30 F30 F10

DEN 93.60
DEN 75.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1 сет за во автомобил панел за отстранување алатка(вклучуваат 4pcs)
Корисни pry алатка за безбедно отстранување и инсталирате автомобил аудио, екстериер и ентериер, цртичка, на врата завртување на избегнувајте гребење на вашиот автомобил
Алатката може ефикасно да се намали конкавна и испакнати лузни лево со користење на завртката нож за да се отстрани
Тоа може да се намали на триење можноста за внатрешна автомобил декорација
Овие алатки се дизајнирани за да се вклопи во било кој автомобил модел
Боја : Портокалова
Материјал : Пластика
Пакет Се Вклучени :
1 x Автомобил Панел за Отстранување Алатка сет(4 PCS/set)

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
дизајн:
Промена На Бојата
Налепница Сместување:
Внатрешна
Име На Модел:
За Фолксваген ПОЛО фолксваген
Објектот Висина:
0inch
Модел:
ОЕМ
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Вид На Налепница:
Други
Бренд Име:
WZYQYH&AUTO

Најдобри предлози во категоријата