.

.

Автомобил-стил, 3D Автомобил Налепница Фудбал, Кошарка, Тенис Бејзбол Хит На Стакло За Форд Фокус Фолксваген Голф 4 5 6 7 Поло Ауди А3

Автомобил-стил, 3D Автомобил Налепница Фудбал, Кошарка, Тенис Бејзбол Хит На Стакло За Форд Фокус Фолксваген Голф 4 5 6 7 Поло

DEN 288.00
DEN 150.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Автомобил-стил, 3 D Автомобил Налепница Фудбал, Кошарка, Тенис Бејзбол Хит На Стакло За Форд Фокус Фолксваген Голф 4 5 6 7 Поло Ауди А3
Карактеристики : 100% сосема нов и добар квалитет, и универзална fitment за сите возила кои ги Красат вашата кола со личен автомобил decal, кој го направи на personlized изгледот на вашиот автомобил автомобил decal е издржлив на топлина и сончева светлина, па тоа не е избледена барем за години Лесно да се инсталира, само излупете го и ставете Тие ќе не уништи боја или површината тоа се вметнат на Материјал : Високо квалитетни ПВЦ+ЕВА заштита на животната средина материјал,водоотпорен сончање,не исчезнат 8 боја printting и гравирање интегрирани,24 pascal прекрасен спреј. Совршен намали,секој еден е работа на уметноста Боја : Како на сликите се покаже Големина : 18x18cm Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил-стил, 3 D Автомобил Налепница Фудбал, Кошарка, Тенис Бејзбол Хит На Стакло За Форд Фокус Фолксваген Голф Мерцедес БМВ "Рено" Инсталација Настава : 1.Anhydrous ставете ќе биде објавено на страницата се чисти.сува. Голиот на сите или на дел од крајот на хартија,постави добра позиција,е фиксиран на горниот крај,од врвот до дното ставете на телото. користете пластична scraper или банка количка и назад стружење,истиснување ќе биде целосно воздух. 2.вода ставете ќе биде објавена на сајтот чисти одземени на сите, на крајот или на хартија,воден чистење агент распрска на телото лепило област и налепници на површината за џвакање постави добра позиција, на налепница внимателно прилог на возило тело со пластични scraper стружење,стружење од водата и воздухот. природните се исуши за 30 минути,конечно ги откри за пренос на филмот. Совети : Никогаш не се стави на автомобил под жешкото сонце во рок од 48 часа по инсталацијата! Никогаш не миење на возилото во рок од 48 часа по инсталацијата!

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Должина:
18cm
категорија:
3D
Бренд Име:
Aliauto
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
18cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
ABS
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Име На Модел:
3Dball
Налепница Сместување:
Целото Тело

Најдобри предлози во категоријата