.

.

Автомобил-стил, 3D Налепници За Hyundai Solaris Ix35 Mazda 3 6 Cx-5 Audi A3 A4 B6 Б8 A6 Алфа Ромео Nissan Qashqai Додатоци

Автомобил-стил, 3D Налепници За Hyundai Solaris Ix35 Mazda 3 6 Cx-5 Audi A3 A4 B6 Б8 A6 Алфа Ромео Nissan Qashqai Додатоци

DEN 192.00
DEN 154.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


трговија на големо автомобил-стил, 3 D налепници За универзална автомобили
карактеристики : Состојба : 100% нов Стил : spider ,Шкорпија,камелеон Патен : Стрелките Материјал : PVCs Големина : 16x14cm Погоден : за автомобили, мотоцикли, велосипеди, камиони, комбиња, вилушка лифтови, приколки, автобуси, трактори, бродови, fairways, бина, патеки, вратите, користејки, голем број на канали и се поврзани со механичката опрема, изградба изнајмување опрема..итн Објект се вклучени : Рефлексивни Безбедност Лента x 1
Инструкции за инсталација : Чистење на површината каде decal ќе бидат инсталирани Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента. Откако на вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува. Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината. Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST.
За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина.
Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
PS : Русија, САД, АУ без царина.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Кон својствата

Бренд Име:
Atreus
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Животните
Модел:
Animal Моделот
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
W-Налепница
Објектот Должина:
16cm
Објектот Ширина:
14cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
лепак налепници

Најдобри предлози во категоријата