.

.

3 Боја Лента Винил Автомобил Налепница За Audi A4 За BMW M-Моќ E46 E39 E60 E90 За ФОЛКСВАГЕН Голф 4 5 6 7 За Седиште Леон

3 Боја Лента Винил Автомобил Налепница За Audi A4 За BMW M-Моќ E46 E39 E60 E90 За ФОЛКСВАГЕН Голф 4 5 6 7 За Седиште Леон

DEN 117.60
DEN 106.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики 100% сосема нов и висок квалитет. Тоа е водоотпорен, бледнеат-отпорни, самолепливи. Лесно за употреба и силен визуелен ефект. Лесно чистење и одржување. DIY свој личен автомобил. Големина : 15*100cm Пакет се вклучени 1 x Автомобил Налепница
Answer : ___________________________ Note : 1 метар должина како и стандардните,ако цел 2 парчиња ,тоа ќе биде 2 метри,истото од причина : цел 3 парчиња -> 3 метри цел 4 парчиња -> 4 метри цел 5 парчиња -> 5 метри

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Ширина:
15cm
дизајн:
Промена На Бојата
Објектот Должина:
100cm
Модел:
ОЕМ
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Целото Тело
Бренд Име:
FEELWIND
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
1inch
Пакување:
Не Се Пакувани

Најдобри предлози во категоријата