.

.

Автомобил Додатоци Дожд Веѓа Rearview Огледало Дожд Опрема За Hyundai Verna I35 Sonata Elantra 2 парчиња По Поставување

Автомобил Додатоци Дожд Веѓа Rearview Огледало Дожд Опрема За Hyundai Verna I35 Sonata Elantra 2 парчиња По Поставување

DEN 344.64
DEN 317.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Нашиот објект е 100% исто како опис.
Добредојдовте на нашата продавница.
Ако сакате ни да ви помогне да се намали царинската такса, ве молиме контактирајте не и кажете ни колку вредност треба да бидат означени на фактурата. Нашата цена не вклучува Давачки, Вредност Даноци, Царинење Такси и други давачки. Материјал : Пластика
2. Ако сакате да ни испратите друга адреса, ве молиме промени точна адреса во aliexpress пред да плаќаат.
Како да се песна?
Ние ќе им понуди на превозот број за вас, откако ќе го испрати предметот до вас.
Ако стварта е оштетена,скршени и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа.
Како да ја испратите?
Ако не сакате ни да се вратат вашата исплата, може да ни побара да се препратат на нови една за вас, одеднаш, тоа не е проблем. Тоа не е проблем. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака. Можете исто така да ги пратите овој превозот број во Пост веб-сајтот на вашата земја по оваа точка ја остави кина царината. ние можеме да понудиме добар квалитет и одлична услуга и да ви помогне да заштедите на трошоците.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас одеднаш,ние ќе ви одговори што е можно поскоро откако ќе ја прочитате. Ако ви се најде, ако не можете да ги пратите овој превозот број во пост веб-сајтот на вашата земја, можеби поштата не испратите превозот информации на веб-сајт или тоа е одложен за да го испратите,но тоа се уште е на превозот сега. Не грижете се за ништо.Ние само ја прифати alipay на aliexpress, можете да платите со кредитна количка, тоа не е проблем. можете да ги пратите овој превозот број во 3-5 работни дена подоцна во Кина Пост веб-сајт. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред ставање на ред. Нашето враќање адресата е напишана на aliexpress, па ве молиме да го испрати назад до нашата точна адреса.
Како да се врати?
Ние прифаќаме да се врати оваа точка ако не ви се допаѓа тоа откако ќе го добие. тогаш ние ќе направи како што ти рече.
Како да се вратат?
1. Тоа е, рече дека ние сме испратени на овој објект за вас.
За Давачки и Царинење Такси
Како што знаете,на царинските давачки и данок треба да се плаќа за секоја предмети ако објектот е отворен и се прегледуваат од страна на царината во вашата земја. Но, треба да се плати превозот цена кога ќе го испрати назад.
Доколку предметот се враќа во нас како последица на купувачот одбие да плати тие трошоци,ние не би го испрати при вас повторно, освен ако купувачот го заврши оние такси.Пакување листа : 1 сет(2 парчиња по собата)
3. Многу и многу злато и сребро стандард купувачи купите многу различни елементи од нашата продавница и ги продаваат во нивните земји.

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Налепница Сместување:
Внатрешна
Бренд Име:
MyHung
Објектот Дијаметар:
15cm
Име На Модел:
906
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
1cm
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Должина:
15cm
Вид На Налепница:
Други
категорија:
маска
Материјал Тип:
Пластични

Најдобри предлози во категоријата