.

.

Авто Хром 1pc Автомобил Задните Круг на Издувните гасови Крајот Опашка Цевка Пригушувач Совет За Land Cruiser LC200 2008-2015 Автомобил-стил, Додатоци

Авто Хром 1pc Автомобил Задните Круг на Издувните гасови Крајот Опашка Цевка Пригушувач Совет За Land Cruiser LC200 2008-2015

DEN 1535.52
DEN 1459.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
100% Сосема Нов и Добар Квалитет
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : како на сликата шоу
Fitment : Одговара за Land Cruiser LC200 2008-2015
100% времето-доказ.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се
купувачот одговорност.
Тоа е невозможно да го поправат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!
. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Сите трошоците за превозот се неповратни.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат метод.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни. Лесна инсталација. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Пред купувањето, ве молиме да се осигурате овој дел на вашиот автомобил е иста како и нашата слика шоу! Било разлики, ве молиме контактирајте со нас во вашиот удобен
Пакет содржи : 1 компјутер Издувните Крајот Опашка Цевка
1.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
Листата на возила само за референца.
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Кон својствата

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил модел:
Land Cruiser LC200
Модел Година:
2008-2015
Име На Модел:
1809
Објектот Дијаметар:
00inch
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Должина:
00inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот Висина:
00inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Специјални Функции:
Издувните
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри предлози во категоријата