.

.

Нерѓосувачки Челик Внатрешни работи Мултифункционален Копчето Панел Декорација Трим Прстен Покрие Додатоци За HYUNDAI ix35

Нерѓосувачки Челик Внатрешни работи Мултифункционален Копчето Панел Декорација Трим Прстен Покрие Додатоци За HYUNDAI ix35

DEN 479.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


SHIPPMENT ПОЛИТИКА Предупредување : Како ова е меѓународен испорака,Меѓународни парцели се проверуваат на царинска управа и ова може да го одложи времето за испорака.Ако живеете во Русија, Аргентина,Чиле, Колумбија,итн,овие национални царински и поштата брзина на обработка ќе предизвика задоцнување,па можеби ќе треба 30-50 работни денови за да го добиете вашиот производ.Ако не го прифати транспорт време, ве молиме да не го купите овој производ,бидејќи ние навистина сакате да ви даде задоволство шопинг искуство и не сакаме да добиете Негативен фидбек и 1 ѕвезда. Но, ние не може да се контрола на царинските и на поштата предавање на брзина.Ви благодариме за вашето разбирање. Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Објектот ќе биде испратен од страна на Воздух mail во рок од 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Превозот времето е само проценето и не се загарантирани. Ако не се добие објект од по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас за решавање. Ние не нудиме се комбинираат превозот. Ако сакате испраќаат како DHL,UPS-от,Fedex ЕМС или други изразат ве молиме контактирајте со нас на прво место. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Кон својствата

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
Hyundai IX35
Модел Година:
Hyundai IX35
Бренд Име:
LB
Специјални Функции:
Автомобил Стил
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.2kg
Автомобил модел:
Hyundai IX35
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Најдобри предлози во категоријата